ערים שעוברות לפחים מוטמנים

אפשר להבחין בשנים האחרונות במגמה של מאות של פחי אשפה שנקראים פחים טמוני קרקע שמיועדים לפסולת יבשה ולפסולת רטובה שהוצבו בערים השונות. מטרתן של פחים אלה היא  ליצור סביבה אקולוגית נקייה ואסתטית.

הפחים שמוטמנים מוצבים בזוגות- פח לפסולת יבשה ופח לפסולת רטובה. ה- "הייד פח" בשם הלועזי מחליף את השימוש במכולות וכן את כל ריכוז העגלות אשפה שנמצאים ברחובות. במסגרת השיטה הזו של פחים שמוטמנים בקרקע יהיה ניתן להכיל כמות אשפה הרבה יותר גדולה, אצירת אשפה גבוהה ודחיסה גבוהה גם כן.

פחים בסביבה שלנו

בכל שכונה שאנחנו נחייה בה יצטבר זבל ואשפה לממדים גבוהים במידה ולא יתקיים איסוף שלו. השכונה תריח רע ומחדלים תברואתיים רבים יכולים להיגרם בשל זה, כמו מחלות, חולדות ועוד. חשוב למחזר זבל ועם זאת לא להשאיר אותו חשוף ולדאוג שהוא יתכלה ויהיה באזור הרמטי ורחוק מכל מזיקים.

פח טמון קרקע הוא למעשה הפתרון האולטימטיבי שיכול למגר את כל המחדלים של אשפה, זבל ופסולת. הפח ממוקם מתחת לאדמה והחלק העליון שלו עומד מעל פני האדמה. כך שהוא משתלב נכון עם הסביבה ולא מכער אותה. היום חזות ונראות העיר והיישוב הם תחומים ששמים עליהם דגש רב אצל עיריות ומועצות רבות, כמו כן, על הנושא סביב השמירה על הכדור שלנו. מיכל טמון קרקע הוא פתרון מודרני ואידיאלי שיש לו מגוון של יתרונות וכדאי ליישם אותו בכל עיר, ישוב וכפר.

יתרונות פח טמון קרקע

מדובר בפח שהוא מאוד אסתטי לעומת כל פח ציבורי קודם. המכלים למעשה טמונים עמוק באדמה ולא תופסים מקום. מכסה המתקן נסגר בצורה הרמטית כך שהמכל אטום בפני הפצה של ריחות ובנוסף אטום מפני חדירה של בעלי חיים. האשפה גם לא יכולה לגלוש החוצה ולזהם את הסביבה. יש לו יתרון גדול בחסכון של זמן ומשאבי אנוש, הוא מכיל כמות גדולה של אשפה, כך שהתדירות ריקון היא הרבה יותר נמוכה, כמו כן זמן הריקון קצר ודרוש אדם אחד עבור עבודה זו.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב בלונים עם לד
בלונים מעוצבים עם לד הוא טרנד חדש בענף המסיבות. עם טרנד זה, אתה יכול להפוך את המסיבה שלך לאטרקטיבית...
קרא עוד »
דצמ 11, 2022
סדרות אהובות שמלוות אותך לכל מקום
אתה איש עסקים מצליח שבשנים האחרונות רץ ממקום למקום ולא לגמרי יש לו זמן לעצור ולעשות את מה שהוא אוהב?...
קרא עוד »
יונ 14, 2016
אמיר פרלמן: לימודי צ'י קונג
צ'י קונג פירושו עבודה באנרגיית חיים, דרך קורס מדריכי צ'י קונג לומדים איך להניע את אנרגיית החיים שלנו,...
קרא עוד »
אוק 05, 2020