איך בוחרים קרוזים?

איך בוחרים קרוזים?

אחת לכמה זמן עוגנת בנמל חיפה אונייה גדולה ובה תיירים מכל העולם. מדובר על אוניות קרוז אשר משמשות כמין מלון צף אשר נע ממקום למקום, ומאפשר לשטים באונייה ליהנות מחופשה חלומית שאין כדוגמתה.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לצאת לטיולי קרוז, בין אם מדובר במשפחות, זוגות, רווקים וכן קבוצות חברים שבוחרות לנפוש כך, בימי האביב והקיץ בעיקר.

מרבית הקרוזים נערכים באירופה, הם כוללים מסלולים לצפון אירופה, מדינות סקנדינביה, לאיים הקנרים, לאי הבריטי, כמו כן אפשר למצוא קרוז בים התיכון, קרוז לרוסיה וכן קרוזים רחוקים יותר, כמו לארצות הברית, קנדה, האיים המלדיביים, האיים הקאריביים ועוד.  מרבית הקרוזים יוצאים מאירופה ולכן יש צורך לקחת טיסה ולשהות במדינה ממנה יוצא הקרוז לילה אחד במלון, לפני שעולים על האונייה.

בוחרים קרוזים

כעת השאלה היא, כיצד בוחרים קרוז, על פי מה וכן מה אנחנו צריכים לבחון כשאנחנו מחליטים לצאת לקרוז.

נתחיל מהבסיס, אנחנו נבחר את הקרוז אליו נרצה לצאת, על פי משך הזמן שאנחנו יכולים להיות על האונייה, מספר ימי החופשה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו והעלויות הכלכליות שכרוכות בטיול שכזה.

סביר להניח שאנחנו לא נבחר לעצמנו טיול אם לא נוכל להרשות את כל העלויות שכרוכות ביציאה אליו. כאן אנחנו צריכים לקחת בחשבון, יש את העלויות של הקרוז עצמו, אך יש את העלויות הנלוות, החל ממזון, לינה, כניסות לאתרים ועוד. אנחנו לא יכולים להסתפק אך ורק בתשלום לקרוז עצמו בחישוב הכספי שאנחנו עושים.

נקודה אחרת שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, עם מי אנחנו יוצאים. זה חשוב מאחר ויש מקומות בהם ילדים ייהנו יותר ויש מקומות בהם מבוגרים ייהנו יותר. מוטב שנבחר מקום בו כל אחד ירגיש שיש לו מה לעשות בו. לכן חשוב לבחון את המסלול, הן על פי מסלול השייט והן על פי העצירות השונות.

עוד נקודה שאנחנו חייבים לבדוק היא, סוג האונייה ומה היא כוללת. אנחנו אמורים לשהות באונייה זמן רב במהלך השייט. לכן חשוב שאנחנו נדע מה אנחנו מקבלים במהלך תקופה זו, מה איכות החדרים, מה סוג הארוחות, אילו הפעלות יש במקום, אילו מסעדות ובתי קפה, האם המקום כולל בריכות וספא ועוד. כמו שציינו מדובר במלון צף למעשה, הוא צריך להיות באיכות של מלון צף ברמה הגבוהה ביותר שיש מבחינתנו, על מנת שנוכל ליהנות מהקרוז כמו שצריך.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הצעת נישואין במרכז – כל מה שצריך לדעת
אם אתם עומדים להציע נישואין ואתם רוצים שזה יהיה איפשהו במרכז, מצאתם לכם מקום מעניין, המאמר הבא...
קרא עוד »
פבר 24, 2022
חדרי שינה מעוצבים – 5 טיפים שיחסכו לכם כסף
חדר שינה מעוצב, הוא מקום שכיף להגיע אליו במהלך היום או בסופו, כדי לנוח ולישון בנוחות מרבית. טיפים...
קרא עוד »
אוק 04, 2020
עם טריא אפשר להשקיע גם בקטן
כל אחד מכם שרוצה להתחיל להשקיע את הכסף שלכם בצורה חכמה יכול לעשות זאת עם טריא, גם מבלי שיהיה לו הון רב....
קרא עוד »
אפר 13, 2021