כך תתכננו את ארון ההזזה החדש שלכם!

ארון ההזזה החדש

כדי ליהנות מארון הזזה חדש ומתוכנן היטב, אינכם צריכים להיות מומחי ארונות. כל שנדרש מכם הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע מובילים שיאתרו את הצורך שלכם, ובהתאם ישדכו לכם פתרונות איכותיים בדמות ארונות הזזה. כעת, רגע לפני שגם אתם עושים את הבחירות שלכם ועתידים לאחסן את פריטי הלבוש שלכם בפתרון האחסנה המוביל ביותר, נסו להשיב לעצמכם על השאלות הבאות וכך תעשו צעד נוסף בדרך לארונות קיר הזזה.

האם אתם מעוניינים לשלב את הארון בחדר השינה או הארונות?

כמובן שהשאלה המשמעותית ביותר היא השאלה סביב גודל הארון. ארונות ההזזה מגיעים בגדלים שונים – החל מארונות עם 2 דלתות ועד ארונות עם 4 דלתות כאשר מדובר על ארונות העתידים להשתלב בחדרים. כמו כן, ישנם אלו המעוניינים ליהנות מהחוויה בשלמותה וכך יוצרים חדר ארונות שכל פתרונות האחסון בו מבוססים על ארונות קיר הזזה. על כן, הגדירו לעצמכם את גודל הארון הנדרש על ידכם. במרבית המקרים, ארונות הזזה לחדרי השינה משרתים זוג, בעוד ארונות בחדר ארונות משרתים מספר נפשות גדול יותר.

ארון ההזזה החדש

פתרונות האחסון הנדרשים: במה אתם בוחרים?

היתרון של ארון ההזזה הוא היכולת להנגיש לכם מספר רב של פתרונות אחסון הנמצאים באותו הארון. כך למשל, אתם יכולים לבחור בארון המשלב את כל פתרונות האחסון האפשריים: מגירות נשלפות, מדפים לאחסנת הפריטים המקופלים, אזור תלייה למעילים, חולצות מכופתרות ושמלות ואפילו אזור לאחסון הנעליים. באיזה ארון לכם יש צורך? המון פעמים הבחירה מבוססת על פי פריטי הלבוש שיש לכם. האנשים שלובשים יותר קז'ואל, יבקשו ליהנות מארון עם אזור מדפים גדולים יותר, בעוד אנשים המגיעים בכל בוקר לעבודה עם חולצה מכופתרת או חליפה, ידרשו בפתרונות של אזורי תליה גדולים יותר.

ארון עם מראה או בלי מראה?

החלק של העיצוב הוא החלק החביב על רבים: איך אתם מדמיינים את הארון שלכם? לבחירתכם, אפשרות ללכת על קווים מעוצבים יותר או שתוכלו ללכת על קו נייטרלי יותר. כך או כך, בכוחו של הארון להשפיע רבות על נראות החלל – זאת הודות לגודלו ולנראות הקלאסית שלו. אחת האפשרויות הזמינות לכם עם עיצוב הארון היא לשלב עליו מראה. ההמלצה החמה היא אכן לעשות זאת ויש לכך סיבה:

כשאתם מודדים בגדים בבוקר לפני היציאה ליום העבודה או לפני היציאה בערב לבילוי, אתם אוהבים לבחון את המלתחה שלכם אל מול המראה. לכן, המיקום האסטרטגי ביותר והמתאים ביותר לשילוב המראה הוא באזור זה – כך אתם יכולים למדוד בגדים שונים ולבחון אותם אל מול המראה, במקום להתנייד אל אזורים שונים בבית שלכם. מעבר לכך, המראה תורמת עיצובית ואף יוצרת אשליה של מרחב גדול יותר.

כך תהפכו את הארון לנגיש

עבודה עם אנשי מקצוע ועם מומחי ארונות הזזה, מאפשרת לכם לעצב את הארון שלכם בצורה החכמה, האידיאלית והפונקציונאלית ביותר. אחד הטיפים שתקבלו, הוא שלא ליצור אזורי מדפים גבוהים מדי. הסיבה? הם תופסים מקום אך השימוש בהם מזערי. ארון חכם הוא ארון הנגיש לכם – כזה המשלב פתרונות אחסון שתוכלו לגשת אליהם בקלות וליהנות מהם.

בעת שיוצרים מדפים גבוהים מדי, יוצא מצב שאתם מניחים בהם פריטים שאינכם לובשים חדשות לבקרים, והסיכוי שתלבשו אותם הולך ופחות בעת שהם מונחים במקום גבוה בארון. על כן, תכננו את הארון החדש שלכם בצורה כזו שתהיה לכם נגישה ונוחה. ארונות קיר הזזה מעניקים לכם את טעם איכות החיים עם שליפה קלה של פריטי הלבוש שלכם!

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לטרום טיול באמריקה
דרום אמריקה, מרכז אריקה  וצפון אמריקה כולם יעדים שמושכים כבר שנים רבות מטיילים מכל העולם, ביניהם...
קרא עוד »
מאי 14, 2018
רפתות – מה חשוב שם?
אין יום שעובר מבלי שאנחנו שותים חלב, אוכלים גבינה או נהנים יוגורט טעים. כל המוצרים הללו אינם נוצרים...
קרא עוד »
אוג 09, 2017
אכיפת חוזה – המדריך המלא
כל חוזה נכתב ונחתם מתוך מטרה ליצור אמון והדדיות בין שני צדדים ביחס לנושא מסוים. בין אם החוזה נכתב בתום...
קרא עוד »
נוב 18, 2021