איתור נזילות מים

איתור נזילות מים

לא פעם, אנשים נתקלים בנזילות סמויות בביתם, אשר באות לידי ביטוי בין היתר בעובש בקיר כלשהו, רטיבות ואף קיר אשר מתפורר בקלות. מכיוון שהצנרת של מערכת האינסטלציה הביתית מצויה בתוך הרצפות והקירות, הרי שבכל מקרה שבו ישנה רטיבות בקיר כלשהו או עובד, ניתן לדעת כי ישנה נזילה כלשהי באחד מהצינורות החבויים בקיר, הקשורים למערכת האינסטלציה הביתית. במקרה שכזה, חשוב מאוד להזמין אינסטלטור מקצועי ומנוסה בתחום איתור נזילות מים, אשר יזהה את מקור הנזילה בכדי שיוכל לטפל בה באופן מקצועי ובצורה הטובה ביותר.

איתור נזילות מים

כיצד מאתרים נזילות מים בבית

מכיוון שהרטיבות בקיר, העובש או כל סימן אחר שיכול להצביע על נזילה, איננו תמיד מצביע על המיקום המדויק של הנזילה, הרי שיש צורך להיעזר בשירותיו של אינסטלטור, אשר יגיע לבית, יבחן את הרטיבות ויזהה את מקור הנזילה בכדי להעניק לה טיפול הולם. בעוד שבעבר, במציאות טכנולוגית פחות מתקדמת מהיום, בכדי לאתר נזילות מים בבית היה צורך לעסוק בשבירת כל קיר או מרצפת אשר היה חשד כי מעבר להן מצוי מקור הנזילה, הרי שכיום, ישנם אמצעים טכנולוגיים משוכללים ומתקדמים, אשר בעזרתם כל אינסטלטור מנוסה יכול לזהות באופן קל, פרקטי ונוח את המיקום המדויק של הנזילה בבית ולטפל בה באופן נקודתי. האמצעים הטכנולוגיים הללו קרויים מצלמות טרמיות.

כיצד מזהים נזילה באמצעים מתקדמים ומשוכללים?

כאמור, כיום אינסטלטור מקצועי יוכל לאבחן את מקור הנזילה באופן ספציפי ומדויק באמצעות מצלמות טרמיות. מדובר במצלמות קטנות המוחדרות אל המקום אשר חשוד כמקור הנזילה. המצלמה משתמשת בקרני אינפרא אדום אשר יוצרות תמונה על מסך המכשיר אשר מצוי אצל האינסטלטור. באמצעות תמונה זו הבאה לידי ביטוי בצבעים שונים, האינסטלטור יכול לזהות היכן בדיוק ממוקמת הנזילה. איתור נזילות מים באמצעות מצלמה משוכללת הם ללא ספק דבר נוח ואיכותי, המאפשר לטפל בכל נזילה נסתרת בבית באופן נקודתי וספציפי, מבלי להרוס יותר מדי קירות ומבלי להוציא יותר מדי רצפות. חשוב מאוד לבחור אינסטלטור מקצועי ומנוסה בתחום איתור נזילות מים בבית על ידי שימוש במצלמה, על מנת שהוא יוכל לאתר כל נזילה בבית בקלות ולטפל בה באופן מידי.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפלגת מרצ – למה היא חשובה לזירה הפוליטית?
בחירות 2022 הביאו איתם תוצאות לא פשוטות למחנה שמאל – מרכז, מעבר לעובדה שמחנה הימין קיבל 64 מנדטים ויכול...
קרא עוד »
פבר 13, 2023
ציוד קמפינג קונים רק ב The North Face
אם אתם כבר עשיתם את הטיול הגדול שלכם אחרי הצבא או שבמקרה אתם משפחה שיוצאת לטיול בטבע פעם לתקופה...
קרא עוד »
מאי 28, 2022
חדרים לפי שעה בכנרת והסביבה, למה כן?
מי לא מכיר ואוהב את הכנרת? הטיילת של טבריה, הנמל של עין גב ועוד מגוון אתרים ואטרקציות הקיימות אך ורק...
קרא עוד »
אוק 19, 2019