קרמיקה

כאשר אנשים עוברים לבית מיד שנייה או אפילו לבית חדש הדבר הראשון שהם יחליפו שיהיה על פי טעמם, יהיו מרצפות קרמיקה במודיעין. מרצפות אלה, מיוצרות בארצות כגון סין או אירופה ששם הקרמיקה נחשבת לאיכותית ביותר. הבחירה המומלצת ביותר היא מאירופה, היות וידוע כי האריחים מארצות אלה הם הרבה יותר איכותיים. מדובר על הוצאה גדולה, היות ואריחי הקרמיקה נמדדים על פי גודל החלל וככל שהחלל יהיה גדול יותר, כך האריחים יהיו יקרים יותר. על מנת להקל בהוצאות טיפ שכדאי לאמץ הוא להגיע בסוף השנה האזרחית, רגע לפני שמחליפים את הקולקציה הישנה בחדשה ולרכוש בעשרות אחוזי הנחה את הרצפות או חיפוי הקיר הרצוי לכם.

ההתאמה של הטקסטורה במרצפות וחיפויי קיר העשויים מקרמיקה

יש לבחור נכון את הטקסטורה של חיפויים או מרצפות העשויות קרמיקה, כך שיתאימו לסגנון , לגוונים בבית וכן לריהוט הנמצא בחללים השונים. למשל כאשר אנו מעוניינים לחפות את חדר האמבט, יש להתאים את חיפוי הקיר למרצפות כך שהגוון יהיה מתאים בין שניהם. אם אתם מעוניינים בחיפוי או רצפות לאזור המטבח והמטבח הוא בסגנון כפרי, צבעים טבעיים של אריחים בעיבודים טבעיים יתאימו להפליא לסגנון. ההתאמה הנדרשת של ריצוף היא בחלל הגדול של המטבח, הסלון ופינת האוכל שמגיעים בחלל אחד, יש לדעת נכון לבחור את הריצוף המתאים. יש לציין כי אריחים מקרמיקה גמישים לעבודה וניתן בהחלט לחתוך אותם כך שיוכלו לכסות משטחים כגון פתחי הביוב, שמשל אם אין אגנית או לניקוז נכון של המים.

אריחים מחוספסים לחדר האמבט למניעת החלקה

יש לציין כי גם הבחירה של אריחי קרמיקה עבור חדרי האמבט, חייבים להיבחר נכון. למשל יש לדאוג כי האריחים יהיו מחוספסים וימנעו החלקה באזורים לחים כגון חדר האמבט או המקלחת.  לרוב על מנת להעניק תחושה של חלל גדול בחדרי האמבט, יש לבחור באריחים גדולים ובהירים, מה שיקנה מראה גדול יותר ויוקרתי, כאשר ישנה התאמה הרמונית בין האריחים לחיפוי הקיר. כאשר אתם רוכשים אריחים העשויים מקרמיקה, בקשו אחריות וודאו כי קיים תו תקן ישראלי.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכנון טיולים לבתי ספר, כך תשרדו את המשימה בהנאה
תכנון טיולים לבתי ספר נשמע אולי כמו חוויה מזוויעה, אך למעשה היא יכולה להפוך לפעילות מעניינת ומהנה...
קרא עוד »
דצמ 02, 2019
למה חשוב לשים לב כשבוחרים מיטת טיפולים לקליניקה?
עולם הטיפול והעיסויים הוא גדול ומסועף, ובו לכל מטפל ומטפלת יש מקום ייחודי הן בסוג הטיפול והן באופי...
קרא עוד »
ספט 16, 2019
תכשיטים בעיצובים מהטבע
בשנים האחרונות יש טרנד חדש שהולך וצובר תאוצה, מדובר על תכשיטים בעיצובים מהטבע אשר אנו רואים כמעט על...
קרא עוד »
פבר 10, 2016