קעקועים פופולאריים במיוחד

קעקועים פופולאריים במיוחד

מאז שפופאי פרץ לתודעה, קעקועים הפכו לפופולאריים במיוחד. אם פעם קעקועים היו שייכים רק לשבטים שנמצאים במקומות נידחים, הרי שהיום קעקועים הופכו לאופנה, ודרך להביע רגשות או אפילו אהבות נכזבות.

אז אילו קעקועים הם הפופולאריים ביותר? מצאנו עבורכם את הקעקועים הכי פופולאריים במאה האחרונה!

קעקועים פופולאריים במיוחד

שדונים – הם שובבים, מסתוריים, מצחיקים, ואפילו סקסיים. קעקועי שדונים הם חלק בלתי נפרד מעולם הקעקועים. השדונים שכולנו אוהבים, יכולים להיות צבעוניים או בצבעי קעקוע טבעי. אך לא משנה במה הם נצבעים, כל עוד הם מעופפים, יושבים על פטריה או ענף, הם השדונים שכולם רוצים.

אותיות יפניות – בשנות התשעים החל טרנד קעקועים שכולל אותיות יפניות. בכל הנוגע לקעקועים כאלה, אף אחד לא ממש יודע באמת מה כתוב על גופו, אלא אם כן הוא דובר יפנית. אבל מה שבטוח: אותיות יפניות הן כאן להישאר. ובעיקר על גופינו.

דמויות מצוירות – סרח מהמומינים, מיקי מאוס, באגס באני, ועוד, כל הדמויות האהובות שרובינו גדלנו עליהן, מלוות אנשים עד היום כשהן מקועקעות על גופם כמובן. כיום, עולם הדמויות המצוירות הולך וגדל, ולכם נותר רק לבחור את הדמות האהובה עליכם שתלווה אתכם כל היום.

עוגן – קעקוע העוגן הוא קעקוע פופולארי מאד (כן, בעיקר בכלא). אבל מה לעשות הוא כזה. קעקועי עוגן הם כאלה שמקועקעים בעיקר על גופם של מלחים ופושעים, כאשר המהדרין מוסיפים ליד העוגן גם קעקוע עם המילה 'אמא'. קעקוע זה מומלץ בעיקר למי שרוצה להזדקן בכבוד.

שמש וירח – כולנו אוהבים את השמש והירח: אז למה לא לקעקע אותם על גופינו כדי שנראה אותם תמיד?! קעקועים קטנים של שמש או ירח במקומות נסתרים, הם כאלה שמעטרים את גופינו בעדינות ומזכירים לנו שתמיד יש מישהו מעלינו.

שם של אהוב – קעקוע של בן או בת זוג, הם כאלה שפופולאריים בעיקר בקרב סלבריטאים, אמ –מה מה? אותם סלבריטאים גם בסוף תמיד נפרדים. לכן, עד כמה שנפוץ לקעקע שם של אהוב או אהובה על הגוף, אנו מזהירים אתכם, זה יכול להוביל לפרידה!

לב – ואיך אפשר בלי קעקוע הלב הנצחי? קעקועים של לב שבור, לב אדום, לב שחור, לב קטן, חצי לב ועוד, שבו את ליבם של רבים בעשורים האחרונים, ולכן ניתן למצוא קעקועים כאלה במגוון מקומות בגוף, ועל מגוון אנשים בעולם.

 

 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחים מודרניים
המטבחים המודרניים כיום מתאפיינים בחלל גדול ונוח, משטחי עבודה רחבים, אי במרכז המטבח המשמש כשמטח עבודה...
קרא עוד »
ינו 24, 2018
על תרבות החדרים הדיסקרטיים בחיפה
אין ספק כי אם יש עיר יפה בישראל הרי שזו חיפה. מדובר על עיר עם עומק ועם הרבה מאוד דברים חיובים אשר אי...
קרא עוד »
יול 04, 2019
5 יתרונות לחדר הקפאה וחדר קירור
מקפיא וחדר קירור הם מכשירים חיוניים לאחסון מוצרים מתכלים. הם מגיעים בגדלים וסוגים שונים, אך כולם...
קרא עוד »
מאי 10, 2023