מסחר באמצעות אלגוריתמים – הדבר הבא בעולם המסחר בבורסה

תשתיות אינטרנט

תשתיות אינטרנט

מי לא מכיר את הבורסה? מדובר בכלי נהדר המאפשר לנו להשקיע במניות ולהרוויח מעלייה במניות בה. אך הבורסה היא גם מקור לסיכון גדול ורבים מהאנשים הפסידו את כספם במסחר בבורסה. על כן צריך מומחיות עצומה בכדי להשקיע בבורסה ובכדי להרוויח בה. אך שימו לב מסחר בבורסה לא חייב להיות כזה מסוכן. בשנים האחרונות קמו ונבנו חברות המשקיעות בבורסה רק על סמך אלגוריתמים מיוחדים המנתחים את הבורסה ומשקיעים בה. אלגוריתמים אלו משקיעים באופן אוטומטי לחלוטין ואינם מערבים יד אנוש בהם. הצפי הוא שיותר ויותר מההשקעות בבורסה יעשו על ידי אלגוריתמים אלו והם רק ילכו ויתפתחו עם השנים. אין כל ספק כי לעובדה זו יש השפעה מכרעת על הבורסה ועל ההשקעה בה ועלינו להיות מודעים לכך. ככל שנשקיע בבורסה בצורה יותר טובה ובטוחה כך נוכל להיות רגועים יותר, וזהו דבר שעלינו לשים לב אליו.

תשתיות לאינטרנט – המפתח להצלחת המסחר

העניין עם אלגוריתמים המשקיעים בבורסה היא שהם מקבלים החלטות בננו שניות. החלטת מסחר מתקבלת בתוך מאיות בודדות ולמעשה כל מאיה משפיעה על הצלחת האלגוריתם. אין כל ספק כי אלגוריתם חייב לעבוד במהירות הגדולה ביותר ולקבל החלטות תוך מאיות שניה. על כן ישנה משמעות מיוחדת לעניין תשתיות אינטרנט של חברת המסחר באלגוריתם. ככל שהתשתית לאינטרנט תהיה יותר טובה כך חברת המסחר תרוויח יותר. יש כן משמעות לכל מאיה ועל כן התשתית לאינטרנט חייבת להיות במהירות עצומה. אין עוד הרבה תחומים בחיים שבהם תשתית האינטרנט כה משפיעה עלינו וכה מכריעה ואת זאת חשוב לזכור.

תשתיות לאינטרנט – האם עלי כמשקיע בודד גם להתחשב בכך?

שאלה מרכזית המטרידה רבים היא האם גם המשקיע הבודד בבורסה צריך תשתית לאינטרנט מהירה כמו חברות האלגוריתמים. התשובה היא שלא יזיק למשקיע הבודד תשתית אינטרנט איכותית, אך אין מדובר בחובה מכיוון שהמשקיע הבודד אינו מקבל החלטות במהירות כמו האלגוריתם. על כן משקיע בודד יכול לעשות שימוש בתשתית פחותה באיכותה מחברות המסחר והאלגוריתמים ואת זאת חשוב לזכור ולהפנים.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הזמנת קורסים מותאמים לבתי עסק
יש לכם עסק בתחום התוכנה ופיתוח האפליקציות? אם אתם רוצים להקנות לעובדים שלכם ידע ספציפי, כמו לימוד של...
קרא עוד »
יול 10, 2018
כיצד מארגנים בר מצווה?
ארגון בר מצווה יכול להיות מרגש ונפלא בעיקר אם אתם מוצאים מיקום מקסים לקיים את האירוע כמו בר מצווה...
קרא עוד »
פבר 20, 2018
פירות וירקות למשרדים – מה כדאי להזמין?
רוצים לשמור על הבריאות של העובדים שלכם עם הזמנה של פירות וירקות? תוכלו לעשות זאת בקלות אם רק תבחרו...
קרא עוד »
אוק 31, 2019