מסחר באמצעות אלגוריתמים – הדבר הבא בעולם המסחר בבורסה

תשתיות אינטרנט

תשתיות אינטרנט

מי לא מכיר את הבורסה? מדובר בכלי נהדר המאפשר לנו להשקיע במניות ולהרוויח מעלייה במניות בה. אך הבורסה היא גם מקור לסיכון גדול ורבים מהאנשים הפסידו את כספם במסחר בבורסה. על כן צריך מומחיות עצומה בכדי להשקיע בבורסה ובכדי להרוויח בה. אך שימו לב מסחר בבורסה לא חייב להיות כזה מסוכן. בשנים האחרונות קמו ונבנו חברות המשקיעות בבורסה רק על סמך אלגוריתמים מיוחדים המנתחים את הבורסה ומשקיעים בה. אלגוריתמים אלו משקיעים באופן אוטומטי לחלוטין ואינם מערבים יד אנוש בהם. הצפי הוא שיותר ויותר מההשקעות בבורסה יעשו על ידי אלגוריתמים אלו והם רק ילכו ויתפתחו עם השנים. אין כל ספק כי לעובדה זו יש השפעה מכרעת על הבורסה ועל ההשקעה בה ועלינו להיות מודעים לכך. ככל שנשקיע בבורסה בצורה יותר טובה ובטוחה כך נוכל להיות רגועים יותר, וזהו דבר שעלינו לשים לב אליו.

תשתיות לאינטרנט – המפתח להצלחת המסחר

העניין עם אלגוריתמים המשקיעים בבורסה היא שהם מקבלים החלטות בננו שניות. החלטת מסחר מתקבלת בתוך מאיות בודדות ולמעשה כל מאיה משפיעה על הצלחת האלגוריתם. אין כל ספק כי אלגוריתם חייב לעבוד במהירות הגדולה ביותר ולקבל החלטות תוך מאיות שניה. על כן ישנה משמעות מיוחדת לעניין תשתיות אינטרנט של חברת המסחר באלגוריתם. ככל שהתשתית לאינטרנט תהיה יותר טובה כך חברת המסחר תרוויח יותר. יש כן משמעות לכל מאיה ועל כן התשתית לאינטרנט חייבת להיות במהירות עצומה. אין עוד הרבה תחומים בחיים שבהם תשתית האינטרנט כה משפיעה עלינו וכה מכריעה ואת זאת חשוב לזכור.

תשתיות לאינטרנט – האם עלי כמשקיע בודד גם להתחשב בכך?

שאלה מרכזית המטרידה רבים היא האם גם המשקיע הבודד בבורסה צריך תשתית לאינטרנט מהירה כמו חברות האלגוריתמים. התשובה היא שלא יזיק למשקיע הבודד תשתית אינטרנט איכותית, אך אין מדובר בחובה מכיוון שהמשקיע הבודד אינו מקבל החלטות במהירות כמו האלגוריתם. על כן משקיע בודד יכול לעשות שימוש בתשתית פחותה באיכותה מחברות המסחר והאלגוריתמים ואת זאת חשוב לזכור ולהפנים.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חלוקת עלונים בתיבות דואר: המנהג שלא נעלם
הפצת עלונים בתיבות דואר הוא מנהג נפוץ כבר זמן רב. זו הייתה דרך חסכונית לפרסם את המוצרים והשירותים...
קרא עוד »
מאי 29, 2022
היתרונות בהזמנת קייטרינג חלבי לאירועים
בכל אירוע שמתכננים, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, כנס או מסיבת רווקים, מגיע השלב שבו בוחרים איזה סוג...
קרא עוד »
ינו 14, 2019
ציוד חזרה לבית הספר
תחילת שנת הלימודים הינה תקופה מרגשת. עם זאת, מדובר בתקופה לחוצה למדיי, המחייבת אותנו להיערך אליה...
קרא עוד »
פבר 07, 2016