בית גידול לכלבים

בית גידול לכלבים

הרבה פעמים אנחנו קוראים מודעות על עמותות וארגונים אשר מציעים לאמץ מהם כלבים, כמו כן אנחנו שומעים על בתי גידול כלבים שמציעים לנו לקנות מהם גזע מסוים של כלב. עולה שאלה, האם זה מהותי לאמץ או לקנות כלבים דרכם או שאנחנו יכולים לאמץ או לקנות כלבים מכל מקום?

התשובה היא כמובן, כן זה מהותי. נכון לנו יותר לקנות כלבים מבית גידול לכלבים או עמותה מסודרת ולא מכל מקום שמציע לנו לאמץ דרכו כלבים או לקנות אותם. כפי שנוכל לראות מיד, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שהכלב קיבל את הטיפול ביותר ונמסר לנו כשהוא בריא ומוכן לגדול ולהזדקן איתנו.

כשאנחנו לוקחים כלב הביתה, אנחנו עושים את זה מסיבות שונות, כאשר על פי אנחנו רוב מחפשים כלבים שלא שפר עליה מזלם ואף אחד לא רוצה לאמץ אותם, או לחילופין אם מדובר בכלבים מגזע מיוחד, כמו למשל, קינג צ'ארלס, אשר גדלים במסגרת של בתי גידול מיוחדים. בשני המקרים, אנחנו צריכים לדעת שהם כלים את כל הכלים והאמצעים של טיפול מוצלח בשביל שהם יוכלו לעבור אלינו כמה שיותר מהר, ובצורה טובה.

דברים שכלבים מקבלים במקום מסודר

ראשית, הם מקבלים תנאי מחיה נוחים. בין אם מדובר במיטה מסודרת, נקייה, אוכל, משחקים, תשומת לב. כל מה שכלב רוצה וצריך.

שנית, הם נהנים מהשגחה צמודה של וטרינר וצוות המקום. כך אם חס וחלילה קורה משהו לכלב בזמן שהוא נמצא בבית גידול או בעמותה, אז הוא קיבל באופן מיידי טיפול. אנחנו יכולים להיות רגועים שהוא קיבל את כל החיסונים השונים במהלך הזמן, כמובן שהוא מקבל גם שבב, וכן עובר תהליך של עיקור או סירוס, על פי מין הכלב.

שלוש, במקום מסודר הוא לומד כיצד להתחבר לבני אדם, כיצד לשחק איתם, כיצד לעבוד איתם בצורה טובה. כך הוא מגיע אל הבית של מי שמבקש לקחת אותו, כאשר כבר יש לו יכולות חברתיות, כך שקל לו לשהות בחברת בני אדם בכלל וחברת ילדים בפרט. זה מקל מאוד על המשפחה ועליו.

 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכל על הפסקת הריון יזומה
הפסקת היריון עשויה להידרש משיקולים רפואיים או משיקולים אחרים. כאשר מדברים על הפסקת היריון יזומה,...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
סדנאות משחק לנוער – למי זה יכול להתאים
הרבה מאוד בני נוער חולמים להופיע בסרטים, סדרות טלוויזיה או הצגות. החלום שלהם מתבסס על המחשבה, שכל מי...
קרא עוד »
ינו 16, 2022
חשיפת הסודות של מפיצי ריחות: תובנות חיוניות
בעולם השיווק החושי, הריח הופיע ככלי חזק לעסקים המבקשים ליצור חוויות סוחפות ובלתי נשכחות. כמומחה...
קרא עוד »
נוב 27, 2023