לימודי פסיכותרפיה מוכרים לגמול השתלמות – באילו תנאים?

לימודי פסיכותרפיה מוכרים לגמול השתלמות

ישנם לא מעט אנשי מקצוע המעוניינים להרחיב את הידע המקצועי שלהם וללמוד קורס או תעודה אשר יוכרו להם כגמול השתלמות ולאחר מכן, יוסיפו שכר לשכרם. כיום, לא מעט עובדים סוציאליים קליניים בעלי תואר שני אשר מעוניינים להגדיל את השכר שלהם ולפתוח עבורם אפיקים טיפוליים נוספים שבהם יוכלו לסייע למטופלים שלהם- בוחרים לעבור קורס בפסיכותרפיה אשר יעניק להם בסופו תעודה המסמיכה אותם לעסוק בתחום. עבור לא מעט מהעובדים הסוציאליים הללו לימודי הפסיכותרפיה מוכרים לגמול השתלמות וכדאי לבדוק זאת.

מהי תעודה בפסיכותרפיה

תעודה בפסיכותרפיה היא תעודה המתקבלת לאחר לימודי פסיכותרפיה המסתיימים בהצלחה. לימודי פסיכותרפיה רלוונטיים בעיקר עבור אנשי מקצוע כגון: עובדים סוציאליים, אך לא רק. עובדים סוציאליים המעוניינים להרחיב את עולמם המקצועי ואת יכולות הטיפול השונות שלהם, יכולים לבקש במסגרת עבודתם לצאת לקרוס פסיכותרפיה. קורס פסיכותרפיה הוא קורס אשר עוסק בטיפולים קוגניטיביים התנהגותיים הקרויים גם CBT. במהלך הקורס ילמד העובד הסוציאלי כיצד לטפל במטופלים בשיטה ספציפית אשר יכולה לסייע להם באופן ממוקד. לימודי פסיכותרפיה לא פעם יכולים להיות מכורים לעובד הסוציאלי כגמול השתלמות. אך בכדי שהם אכן יוכרו כגמול השתלמות יש לעמוד במספר תנאים.

מהם התנאים לכך שלימודי פסיכותרפיה יוכרו כגמול השתלמות לעובד סוציאלי

בכדי שלימודי פסיכותרפיה יוכרו כגמול השתלמות עובד סוציאלי או לעובד אחר אשר מגיע מהרקע הטיפולי, מקום העבודה שלו חייב לאשר לו לצאת אל הקורס הזה. מקום עבודה יכול לאשר לעובד סוציאלי לצאת לקורס מעין זה על חשבון עבודתו וכן להכיר בקורס זה כקורס גמול השלמות רק אם הקורס אכן יעניק למטפל כלים שונים לעבוד באופן רחב היקף על פי דרישת מקום העבודה. מלבד זאת, לימודי פסיכותרפיה לרוב מיועדים עבור עובדים סוציאליים או אנשים המגיעים מהרקע הטיפולי אשר עשו תואר שני בתחום ולכן לרוב רק עבור אותם האנשים הקורס יוכל להיחשב כגמול השתלמות.

לימודי פסיכותרפיה יכולים להעשיר את הרקע הטיפולי של האדם המטפל והדבר יכול לתרום ללא מעט מקומות עבודה ולכן, לרוב הם גם יוכרו כגמול השתלמות עבור אותו האדם היוצא ללמוד אותם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבדוק בטיחות במשחקים לתינוקות?
משחקים הם חלק מהחיים של ילדים. בכל חדר ילדים יש ארון צעצועים בו מאוחסנים קופסאות ומארזים שונים אשר...
קרא עוד »
יונ 12, 2019
רעיונות לפעילות לשבת חתן בר מצווה
הילד שלכם הגיע לגיל מצווה? קודם כל, שיהיה במזל טוב! מדובר ללא ספק על רגע מרגש עבור כל המשפחה הקרובה,...
קרא עוד »
נוב 21, 2019
דקויות שיש לציין לפני התקנת דק סינטטי
היציאה למסע לבחירת רצפת עץ לגינה או למרפסת שלך היא מיזם ספוג עדינות וניואנסים. רחוק מלהיות בחירה...
קרא עוד »
נוב 20, 2023