מרכז תכלת – אבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז

אבחון וטיפול בהפרעות קשב וריכוז

הפרעות קשב וריכוז נראות כמו מכה של המאה ה-21 שהחלה עוד במאה שעברה, עם כל התגברות קצב החיים והסחות הדעת. היום אנחנו יודעים שבאמת, אורח החיים המודרני מקשה על כולנו להתרכז ומחייב אותנו להתרגל לסוג אחר של קשב לתכנים שנמצאים סביבנו. אולם על אף כל החוסר נורמליות הזאת לכאורה קיימות באמת הפרעות קשב וריכוז אמיתיות שמאובחנות על ידי אנשי מקצוע והן מקשות מאוד על אנשים שלוקים בהן להשלים את המטלות שלהם, ללמוד את חומר הלימודים ואף להגיע להישגים כלשהם בלימודים גבוהים ובשוק התעסוקה. בלימודים הילדים אינם מצליחים להדביק את קצב הכיתה ונשרכים הרחק מאחור בגלל תת בהישגיות ניכרת בדרך כלל.

הפרעה באיכות החיים של הפרעות קשב וריכוז

הפרעות קשב וריכוז משבשות את החיים ופוגעות בביטחון ובדימוי העצמי של ילדים ומבוגרים כאחד ואי אפשר להתעלם מהן בהנחה שהן יעבור ושיהיה יום שבו לא יפריעו כלל. הן נגררות הלאה לתוך החיים ומשפיעות גם על אורח חיים של מבוגר ועל איכות מערכות היחסים שהוא בונה ואפילו על יכולתו להתפרנס ממקצוע שהוא אוהב. יש שורה של טיפולים שנכונים למי שמאמין ויכול לקבל טיפול פסיכולוגי ופסיכו-חינוכי המתמודד עם יצירת הרגלי חיים ועבודה חדשים. יש תרופות כמו ריטלין וקונצרטה, כמובן, ויש עוד שיטות טיפול כמו אימון אישי שעובד על מטרות ממוקדות יותר בליווי אישי והקניית כלים שונים לחיים נכונים יותר לאדם.

אבחון וליווי אישי של מכון תכלת בצפון

משפחות שילדיהן זקוקים לאבחון ולטיפול מרגישות לא פעם שהן נמצאות לבד, שהילדים נופלים בין הכיסאות ולא ברור מי עוקב אחריהם ומעניק להם טיפול נכון. בדיוק לשם כך מרכז תכלת נבנה. הוא מספק את כל שירותי האבחון והטיפול בילדים אלה בצפון ועובד בהסדר מיוחד עם קופת חולים כללית. תוכלו לקחת את הילדים שלכם לאבחון מלא ולייעוץ בנוגע לדרכי הטיפול בילדים, גם טיפולים שאינם כרוכים בתרופות, כמו אימוני ספורט שילדים אוהבים במיוחד. שיטות הטיפול במרכז תכלת מתקדמות ומותאמות באופן אישי לכולם לפי אישיותם והעדפותיהם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הזמנת קורסים מותאמים לבתי עסק
יש לכם עסק בתחום התוכנה ופיתוח האפליקציות? אם אתם רוצים להקנות לעובדים שלכם ידע ספציפי, כמו לימוד של...
קרא עוד »
יול 10, 2018
פענוח הרבגוניות של שמלות כלה פשוטות: מדריך להתאמה
אמנות הפשטות בשמלות כלה מתעלה על אופנה ותו לא, והופכת לאסתטיקה נצחית הפונה לכלות רבות. בעידן זה של...
קרא עוד »
יול 21, 2023
יתרונות של עריכת קליפים לאירועים
כל מי שנכח בשנים האחרונות באירועים, בין אם מדובר באירועים עסקיים, אירועים פוליטיים, אירועים ציבוריים...
קרא עוד »
יול 09, 2017