תנאים לקבלת משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה

ידוע לכל כי משכנתא היא הלוואה אשר לוקחים אותה לרוב עבור רכישת דירה ראשונה או דירה שנייה. אולם, ישנם מקרים שבהם אדם זקוק לסכום כסף משמעותי כהלוואה מהבנק אשר לא ניתן לקבל בהלוואות השגרתיות אותן הבנק מציע. אדם מעין זה יוכל לנסות את מזלו ולהגיש בקשה לבנק עבור הלוואת משכנתא לכל מטרה. חשוב לדעת שהבנק מאשר הלוואות משכנתא מעין אלו, רק אם מדובר באדם העונה על קריטריונים מסוימים והלוואה מעין זו לא ניתנת לכל אדם.

מהי משכנתא לכל מטרה

לפי האתר Mashkanta4u, משכנתא לכל מטרה היא הלוואה בעלת סכום משמעותי, כהלוואה אשר לוקחים לרכישת נכס- אלא בניגוד למשכנתא הרגילה שלוקחים לצורך רכישת נכס, הסכום אותו לוקחים כמשכנתא לכל מטרה יכול להיות עבור: שיפוצים, כיסוי חובות, טיול גדול בחו"ל, מימון טיפול רפואי ועוד. היתרון בהלוואת משכנתא לכל מטרה הינו שמדובר בהלוואה בעלת ריבית אטרקטיבית יחסית בניגוד לשאר ההלוואות אותן הבנק מציע. על אף שבמידה ולוקחים משכנתא לכל מטרה ולא משכנתא עבור רכישת דירה, הריבית לרוב תהיה גבוהה יותר בהלוואה מעין זו, עדיין לעומת הריבית על הלוואות אחרות אותן הבנק מציע, היא תחשב כריבית נמוכה.

מי יכול לקבל משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה לא ניתנת לכל אדם. משכנתא מעין זו ניתנת על ידי הבנקים השונים רק לאדם אשר יש נכס כלשהו ברשותו אשר הוא לא משלם עליו תשלומי משכנתא או שסכום תשלומי המשכנתא שנשארו לו על הנכס הוא מזערי יחסית. לרוב, הבנקים יאשרו משכנתא לכל מטרה בשווי של 50 אחוז מערך הנכס. במידה וישנו סכום משכנתא קודמת אשר עדין לא נפרע על הנכס, יקוזז אותו הסכום משווי הנכס ורק לאחר מכן הבנק יחשב את ה50 אחוז משווי הנכס שנותר לאחר קיזוז זה. חשוב לדעת שמלבד הריבית האטרקטיבית יחסית המוצעת על הלוואת משכנתא, היתרון בלקחת אותה כהלוואה לכל מטרה הוא אופן פריסת התשלומים שלה- הלוואת משכנתא נפרשת לאורך שנים רבות ולכן סכום ההחזר החודשי יהיה נמוך יחסית. ניתן גם להיעזר במחשבון מקצועי שיסייע לכם.

במידה ואתה עומד בתנאים הדרושים עבור קבלת משכנתא לכל מטרה, תוכל לגשת את אחד מהבנקים השונים בכדי לנסות ולממש את זכאותך לקבלת משכנתא בסכום הדרוש לך לכל מטרה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדרות אהובות שמלוות אותך לכל מקום
אתה איש עסקים מצליח שבשנים האחרונות רץ ממקום למקום ולא לגמרי יש לו זמן לעצור ולעשות את מה שהוא אוהב?...
קרא עוד »
יונ 14, 2016
המדריך החיוני שלך להרפתקה אוסטרלית
היציאה לאוסטרליה היא לא רק סימון יעדים; מדובר על לטבול את עצמך בחוויה המשלבת יופי טבעי אינסופי עם חיי...
קרא עוד »
פבר 26, 2024
חוק המים – מה זה אומר?
"חוק בניינים ציבוריים" מסדיר בין היתר את פיזור מתקני השתייה למים צוננים ומחייב מוסדות להציב אותם...
קרא עוד »
דצמ 21, 2016