איך בוחרים סטנדים לחנויות

סטנדים לחנויות

מה גורם לנו להיכנס לחנות מסוימת? למה ישנה חשיבות גדולה למיקום נכון של הפריטים בחנות? ואיך זה משפיע על חווית הקניה שלנו בתור לקוחות? שאלות אלו ועוד רבות עולות בכל פעם שבעל עסק רוצה להציג מחדש את מוצרי החנות שלו, ברוב החנויות השונות בין אם מדובר על חנות בוטיק, או רשתות גדולות אנו יכולים לראות סטנדים שעליהם מונחים המוצרים אם זה בגדים, תיקים, נעליים, ואפילו טלפונים ניידים. אין זה משנה מה העסק מוכר חשוב שיהיה סדר ולמה?

מתקני תצוגה – עושים סדר

כדי שחנות כל שהיא תהיה מנוהלת באופן מסודר ותפיק רווחים מהמוצרים שלה היא צריכה לסדר את המוצרים בצורה כזו שתהיה נעימה ללקוח לבוא ולשלוף אותו מהמדף ולהגיע לקופה נשמע פשוט? אולי לא כל כך משום שבחירת הסטנדים לחנויות גם היא חשובה, ומדוע? משום שסטנד לחנות צריך להיות ולשרת את הלקוח אם זה בנוחות של הסטנד – לקוח מגיע ורוצה לקחת מוצר חשוב מאד שהמתקן תצוגה לא יסכן אותו למשל יהיה מספיק בטיחותי ועמיד שלא יפלו על הלקוח הדברים שנמצאים על הסטנד, הוא צריך להיות בגובה סטנדרטי , לא גבוה מידי ולא נמוך מידי. פשוט שיהיה נוח ללקוח לשלוף את המוצר ולצאת איתו בלב שלם – כמובן אחרי ששילם.

להתאים את הסטנדים לעסק עצמו

נוחות היא חלק עיקרי בבחירה נכונה של סטנדטים לחנות, יחד עם זאת גם חשוב להתאים את סוג הסטנד לעסק עצמו משל: קופסאות סגורות לחנות ממתקים שמירה על טריות המוצר, סטנדים למוצרי טיפוח מומלץ לבחור במעמד שיציג את כל מוצרי הטיפוח ותהיה נגישות קלה לשלוף את המוצר, מתקני תצוגה מקרטון- לטובת הצגת חטיפים ומוצרי מזון שונים וכן הלאה.

התאמת הסטנד לאופי החנות ללא ספק אחד מהפרמטרים החשובים לחוויית הקניה של הלקוח.

ולכן חשוב לבדוק היטב מה החנות מציעה ולאחר מכן לבדוק איך ניתן להקל על הלקוח לרכוש מהחנות מבלי להפסיד מוצרים אחרים ולהבליט את המוצרים שחשובים לבית העסק להציג ללקוח. כך הבחירה תהיה הרבה יותר נכונה ותואמת את הציפיות של הלקוח וכן של בעל המקום.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוקחים הפסקה מהעבודה והילדים עם ספא זוגי
איזה זוג הורים עם ילדים לא היו רוצים לעשות הכול כדי שלילדים יהיה טוב? הרי מהרגע שבו הילדים שלנו מגיעים...
קרא עוד »
יונ 20, 2016
עשבי תיבול – מוסיפים טעמים ומעשירים את האוכל
באמצעות עשבי תיבול ניתן לשדרג כל מנה שמכינים וגם להעשיר את הערכים התזונתיים שלה. אם אתם רוצים להכין...
קרא עוד »
אוג 01, 2021
למה דווקא לקחת אנשור
בתור מי שעוסקים לילות כימים בפיתוח של מוצרים שתפקידם לעזור לשורה של חולים בכל רחבי העולם, אנחנו...
קרא עוד »
ינו 05, 2022