טיולים לבתי ספר דתיים

טיולים לבתי ספר דתיים
טיול לבתי ספר דתיים

הארץ מלאה נופים מרהיבים לטיולים מכל סוג

בית ספר נועד ללמידה. את זה כולם יודעים. אך כולם גם יודעים שעם התלמידים חייב לצאת ולהשתחרר מידי פעם, כדי לשוב ללימודים במרץ מחודש. לשם כך יש לנו את ההפסקות בבית הספר אשר בהם הילדים פורקים מרץ, רצים, משתוללים ואלי גם קצת רבים, כך שכאשר מתחיל שיעור חדש קל להם לשמור על הערנות ולהתמיד בלמידה.

הטיולים מטעם בתי הספר גם נועדו כדי לשדרג את החוויה של התלמיד בבית הספר ולהעניק ממד נוסף לקשר בין התלמידים וכן את הקשרים שבין התלמידים לבין צוות המורים של בית הספר.

 

טיולים לבתי ספר דתיים בקיץ

 

הזמן הכי מקובל לטיולים אלו הם חודשי הקיץ בתקופה שלאחר חג הפסח. או אז מתארגנים רוב בתי הספר לטיול השנתי. כאשר מדובר בבית ספר דתי תהיינה דרישות מיוחדות מהטיול הזה. בית הספר הדתי לא יוציא את תלמידיו לכל מקום. יש אתרים אשר בהם ישנן בעיות חמורות בצניעות, ישנן אתרים שפועלים גם בשבת וכדי שלא לתמוך בהם, יימנע בית הספר הדתי מלהשתתף בטיולים הללו.

בדרך כלל כאשר בית הספר פונה אל מדריך טיולים מתאים, המדריך יתכנן עבורם טיול מתוך הכרות של השטח ושל האוכלוסייה המטיילת באזורים הללו.

 

טיולים לבתי ספר דתיים בחורף

 

בבתי ספר רבים אימצו בשנים האחרונות את הרעיון של טיולי חורף, ולעיתים זה יהיה במקום הטיול השנתי. בקיץ, יוציאו שוב את התלמידים לטיול כלשהו אך בסדר גודל הרבה יותר מצומצם. הסיבות לטיולי החורף רבות, ואכן מנהלים רבים של בתי הספר שאמצו את טיולי החורף מסכמים בסיפוק, כי מדובר ברעיון מוצלח וחכם במיוחד. היות ובטיול שנערך בחורף, ניתן ליהנות ממזג אוויר נוח אם הצליחו לתפוס את היום המוצלח, ויש הרבה כאלה בחורף הישראלי, ימים נעימים, לא קרים מידי, כשהשמש החורפית המלטפת מעניקה רבות לטיול.

לעומת זאת, טיולים לבתי ספר דתיים הנערכים בקיץ כמעט ולא נצליח למצוא יום נעים ממש. כי בקיץ בדרך כלל תמיד חם, ואפילו מאוד.

כאשר מדובר בבית ספר דתי יש כאן יתרון נוסף על טיולי הקיץ. היות וטיול בחורף הוא טיול הרבה פחות נפוץ כך שהאתרים רובם ככולם יהיו נקיים ממראות שבית הספר הדתי לא ירצה לחשוף בפניהם את התלמידים.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חקירה במשטרה – תכינו את עצמכם מראש
אם אתם לא רוצים להכשיל את עצמכם במהלך חקירה במשטרה ולחשוף מידע מקו ההגנה שלכם בבית המשפט, זה יהיה...
קרא עוד »
פבר 15, 2022
טבעות זהב וכסף תוצרת ישראל
כאשר מחפשים מתנה למי שאוהבים, תכשיטים הם תמיד אחת האפשרויות שבאות בחשבון....
קרא עוד »
נוב 29, 2015
דברים שכדאי לדעת על איך לנשום טוב יותר ובצורה נכונה לאורך זמן
כאחד המומחים המובילים בתחום הנשימה הבריאה, ברצוני לחלוק עמכם 3-8 טיפים חשובים שיעזרו לכם לנשום טוב...
קרא עוד »
מאי 21, 2024