יתרונות של אקסייפ רום

חדר בריחה

חדר בריחהמי מאתנו לא מחפש מידי פעם את הבילוי המושלם עם החברים? עם המשפחה או אפילו עם העובדים? האמת היא, שכולנו רוצים לצאת מהשגרה מידי פעם ולעשות משהו אחר. לכן בהחלט כדאי גם לכם לחשוב על האפשרות של השכרת חדרי בריחה, או ״אקסייפ רום״, שכן במקום כזה אתם יכולים לעבור חוויה מיוחדת במינה. הטרנד הזה החל במזרח הרחוק בשנת 2007 אך מאז ועד היום הדברים השתנו בצורה מהותית שכן היום גם בישראל ניתן לבחור בין לא פחות ממאתיים חדרי בריחה. אתם תראו שאין חוויה דומה לזאת ואין ספק שתחזרו עם טעם של עוד, אז למה שלא תנסו זאת?

למי זה מתאים ומה קורה בפנים?

חדרי בריחה בישראל מתאימים לכל קבוצה שאפשר לחשוב עליה, כמו לדוגמא:

– משפחות

– חברים

– עובדים

או כל קבוצה אחרת של אנשים שרוצה לבלות ביחד ולעבור חוויה ייחודית. מה קורה בפנים מרגש ושונה מחיי היום יום שלנו כי בדרך כלל יש בחדר סדרה של חידות שצריך לפתור ורק אם פותרים את כל החידות בזמן מוגבל יוצאים מהחדר. מדובר על חדרים שיש בהם את שיא הטכנולוגיה וזו חוויה שמערבת את כל החושים כך שאין לא יוכל להישאר אליה אדיש. יש לא מעט יתרונות לבילוי במקום כזה כי מעבר לכך שתוכלו ליהנות מהחוויה עצמה, גם תוכלו לשכוח את צרות חיי היום יום ולהתחבר לאווירה שונה. אדם שנכנס לחדר הבריחה לא נכנס עם הטלפון הנייד ועם כל הסחות הדעת שאנחנו חיים בצלן, מה שמאפשר לנו להתנתק לגמרי וליהנות ממה שקורה לנו בזה הרגע.

מחירים שאפשר לעמוד בהם בקלות

חשבת לרגע שלקחת את הילדים, או אולי את צוות העובדים שלכם, לחוויה של אספייק רום זו הוצאה כלכלית שחייבת להיות גדולה מידי? אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא מדויק כי היום יש מבצעים מיוחדים וזו גם לא חוויה שאדם אחד ממנה – אלא כל המוזמנים מתחלקים ביניהם. שימו לב לעוד נתון חשוב: הרבה פעמים ניתן יהיה לשלב בכל החוויה הזאת גם ארוחת אח״כ, בירה או כל דבר אחר שיוכל להפוך את האירוע לעוד יותר מיוחד. אתם תראו שאחרי הפעם הראשונה שתיקחו חלק בחוויית חדר בריחה בהרצליה כבר לא תוכלו לחכות לפעם הבאה, אז למה לא? כולנו זקוקים ליציאה הזאת מהשגרה מידי פעם וחדר בריחה בהחלט יכול לענות על הציפיות שלכם.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדל בין סיגריה אלקטרונית לנרגילה חשמלית
סיגריה אלקטרונית והנרגילה החשמלית הם שני מוצרים דומים במובנים רבים. שניהם מספקים דרך לעשן טבק מבלי...
קרא עוד »
ספט 30, 2022
מהו סימן מסחר גנרי
בעולם שבו יש הרבה חוקים, גם יש רבה מאוד סדר שהוא יכול להועיל לכולם, בעיקר לאנשים שסוחרים. הסיבה לכך היא...
קרא עוד »
דצמ 10, 2017
בעידן החדש – מהו רדיו ישראלי אונליין?
מוזיקה היא מכנה משותף גם אצל האנשים הכי שונים שאפשר, והרדיו הוא הדרך הכי קסומה להרגיש את הנוסטלגיה...
קרא עוד »
יונ 27, 2019