מה חשוב לדעת על מוצרי הדברה לבעלי חיים

הדברה לבעלי חיים

מרבית האנשים המחזיקים בחיית מחמד יודעים כי מעבר לטיפול היום- יומי בה, כמו למשל מתן מזון, כדורים במידת הצורך וטיפולים תקופתיים אצל הוטרינר, יש גם לשמור על בריאות הפרווה והגוף של חיית המחמד שלנו, ובכלל זה קטילה של פרעושים וקרציות.
לפי האתר חיות בעיר, חשוב מאוד להבין כי פרעושים וקרציות הינם טפילים היכולים להעביר בקלות רבה מחלות שונות לחיית המחמד שלנו, ומסיבה זו, יש להקפיד על תחזוקה שוטפת למניעת התפשטותם של היצורים המזיקים הללו. כיצד ניתן לעשות זאת? בעזרת מוצרי הדברה לבעלי חיים, כמובן. הרי לפניכם כמה דברים שחשוב לדעת.

כיצד פועלים מוצרי הדברה לבעלי חיים?

בשוק, קיימים שלל מוצרי הדברה לבעלי חיים, כאשר לכל אחד מהם המטרה שלו. כך, למשל, קיימות אמפולות ייעודיות שתפקידן לקטול פרעושים ולמנוע מהביצים אותן מטילים הפרעושים לבקוע ולהתפתח. האמפולה עובדת כך שאנו שופכים אותה על עורה של חיית המחמד, ומשם – חומר ההדברה נספג לדמה.
עניין זה יוצר מצב שבעת עקיצה, יהיה הפרעוש נגוע ברעל וימות בתוך זמן קצר. באופן זה, ניתן להיפטר מכמויות גדולות של פרעושים ולשמור על בריאותה של חיית המחמד שלנו. קטילת קרציות מתבצעת בדרך כלל באמצעות קולר קוטל קרציות, אשר נמצא יעיל לתקופה של מספר חודשים. הקולר, אותו מלבישים סביב צווארה של חיית המחמד שלנו, מכיל גם הוא רעלנים שונים הנכנסים למחזור הדם והורגים את הקרצייה בעת הנשיכה.

האם מוצרי הדברה לבעלי חיים הינם הכרחיים?

קיימים אנשים רבים, אשר בדומה לרתיעה שלהם מתרופות, אינם מעוניינים לשים על בעלי החיים שלהם מוצרים כימיים שנכנסים למחזור הדם. עם זאת, חשוב להבין כי חומרים אלה הינם "הרע במיעוטו" כאשר חיית המחמד שלנו חשופה להדבקות של פרעושים וקרציות, שכן אלה עשויים להעביר לה מחלות קשות בהרבה.
קיימים גם אנשים החושבים שאם ישמרו היטב על חיית המחמד שלהם, יוכלו למנוע ממנה להידבק בטפילים שונים. חשוב להבין שבניגוד אלינו, את חיות המחמד שלנו לא ניתן לרחוץ מדיי יום, שכן הדבר עשוי לפגוע משמעותית בבריאותם, ובכלל זה בבריאות העור שלהם. בנוסף, חיות המחמד שלנו הולכות על ארבע בדרך כלל ונפגשות עם בעלי חיים רבים. לא ניתן להרחיק את חיית המחמד שלנו משלל החיות בעולם או למנוע ממנה טיולים בחוץ, שכן הדבר עלול לאמלל אותה ולפגוע בבריאותה הנפשית – עניין הפוגע, בסופו של דבר, גם בבריאותה הפיזית. מסיבה זו, הדרך הטובה ביותר לשמור על חיית המחמד שלנו בריאה ומאושרת, היא מתן מוצרי הדברה אחת לתקופה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חלומם של נערים רבים?
כאשר אנחנו ילדים יש לנו חלומות רבים ואנו כהורים צריכים לעזור לילדים להגשים את החלומות ולעשות זאת...
קרא עוד »
אפר 25, 2017
מה זה מופע אלתורים
אם יש חוויה שבהחלט לא כדאי לכם לוותר עליה בחיים זו חוויה של מופע אימפרוביזציה. מדובר על מופע מדהים של...
קרא עוד »
אפר 13, 2017
סננים לתמי 4 – מה טוב יותר?
מסנני בר מים של תמי 4 הם גם זולים וגם יעילים. יש להם קצב סינון גבוה והם מגיעים עם אחריות ארוכה. התמי 4...
קרא עוד »
יונ 15, 2023