סאמר סקול בניו יורק

סאמר סקול בעברית נאותה הוא בית ספר בקיץ, או בשמו האחר והמוכר יותר, מחנה קיץ. בשל המודעות הרבה של למידת האנגלית, השפה המדוברת ביותר בכל רחבי העולם, בשל האהבה של ילדים רבים לטייל מסביב לעולם ולהכיר, לחוות, לנפוש ולגלות דברים חדשים וכמובן באפשרות של מגורים במדינה אחרת עם תרבות וסגנון אחר ממה שמכירים, סאמר סקול בניו יורק הפך להיות אחד מהנושאים המדוברים ביותר אצל ילדם ונערי הדת היהודית בגילאי 12-18. ארגון זה נותן לילדים להפוך לתלמידי השפה האנגלית בשילוב של כל רמות הקושי ובכניסה לאטרקציות המופלאות של ניו יורק.

למה דווקא ניו יורק?

ניו יורק או בשמה האחר, התפוח הגדול, היא עיר אשר נחשבת למאוכלת ביותר בכל ארצות הברית. ניו יורק נחשבת לאחת הערים המפותחות ביותר בתחום הטכנולוגיה, בעלת צבעים, סגנון, עיצוב ואופנה רבים, בנויה בסגנון שתי וערב ובעלת תרבות אומנותית, חינוך, פוליטיקה ונחשבת לאנשים רבים כמרכז העולם. בניו יורק נמצאים בניינים ומקומות אשר תמונותיהם מפורסמות בכל רחבי העולם כגון בניין האמפייר סטייט הגבוה בעל 134 קומות, פסל החירוות המפורסם הנמצא בין ניו יורק לניו ג'רזי והמסעדה הנמצאת בתוך הלפיד הגבוה, טיימס סקוור הנוצץ והמואר אשר נחשב לאחד מהרחובות העמוסים והמעניינים ביותר בעולם, מוזיאונים של היסטוריה, טבע ואומנות, פארק הנקרא סנטרל פארק בעל גודל עצום וניכר בעל יופי וצמחייה רבה ועוד רבים.

התוכנית הייחודית של סאמר סקול בניו יורק

התוכנית מיועדת לילדים של הדת היהודית ומטרתה היא לשפר או אפילו ללמד מאפס את השפה האנגלית. השפה מלומדת על ידי מורה וסייעת ובכך מבטיחים את העזרה האישית לכל תלמיד באמצעות אדיבות וחמימות. בנוסף ללמידה המהנה של הילדים, איך אפשר שלא לצאת ולחקור את התפוח הגדול. בימי החופש, הילדים יוצאים לבלות במוזיאונים, במקומות וברחובות העמוסים והמגוונים ביותר של ניו יורק, אוכלים במסעדות כשרות ויוקרתיות, מתחזקים עם דברי תורה וקידושים אצל משפחות יהודיות ונכנסים למפעלי שוקולדים, לונה פארק, משחקים באולינג וגולף ומבטיחים הנאה מושלמת בצד למידה מקצועית. התוכנית מתאימה לכל ילדי בני הדת היהודית וצוברת תאוצה רבה בשנים האחרונות.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי לראות נכס בפרוייקט פארק בבלי?
יש נכסים שצריך לראות אותם כדי להבין עד כמה הם שווים, משתלמים ובעלי ערך. בין אם אתם שוקלים לרכוש נכס...
קרא עוד »
נוב 13, 2021
היכן ניתן לקבל מידע מהימן על זכויות ניצולי שואה
כל עוד חיים בקרבנו ניצולי שואה, הנושא של זכויות ניצולי שואה ממשיך להיות רלוונטי. למעשה, במקרים...
קרא עוד »
יונ 23, 2022
אילו פרמטרים יש לבחון לפני שבוחרים בית אבות ליקירכם?
בחירת בית אבות לאדם קרוב היא החלטה משמעותית הכרוכה בשיקול דעת מדוקדק של גורמים שונים. זוהי בחירה...
קרא עוד »
אוג 15, 2023