ריקודים סלוניים

ריקודים סלוניים

ריקודים סלוניים נהפכו לדבר שבשגרה , עבור אנשים רבים , בשבילם ריקודים סלוניים הם הזדמנות לצאת קצת מהשגרה המשעממת , ולרקוד לצד מוזיקה אהובה ואנשים בסגנון מתאים . אנשים אוהבים לשמוע מוזיקה ולנענע את גופם מצד לצד בעיניים עצומות , במיוחד זוגות נשואים או חברים הנהנים להשאיר את הילדים עם הורים או מטפלת , ולצאת לערב משמח , ולרקוד עד כלות .

מהם ריקודים סלוניים?

ריקוד הוא נענוע של הגוף לצד מוזיקה , ריקודים סלוניים מכונים ריקודי נשף או ריקודי שנות השישים, הריקודים מתבצעים בזוגות , ויש להם מבנה קבוע של צעדים , תלוי על פי סוג הריקוד הנרקד , לרקדנים אין אפשרות לאלתר , למעט כיוונים , סוגי הריקודים הנחשבים כריקודים סלוניים הם : טנגו, וואלס , רוק אנד רול, פסדולבה ופולקה .

מהם היתרונות של הריקודים הסלוניים?

 לריקודים הסלוניים יש יתרונות רבים, נמנה את חלקם:

  1. הריקוד הוא מרגיע ומפיג לחצים, האדם שרוקד לצד המוזיקה הגוף שלו נעשה רגוע , והוא שוכח עולם ומלואו , וכך הוא יכול לצאת לרגע קטן מהשגרה הלחוצה שלו
  2. הריקודים הסלוניים נחשבים כפעילות ספורט , ומזרזים הרזייה, אפשר להחשיב אותם כאימון בחדר כושר , מעבר לכך שריקודים סלוניים יכולים לעזור לך בדיאטה , הם גם מהנים ומעלים את מצב הרוח וגורמים לאדם להיות שמח .
  3. זיכרון – הריקודים סלוניים משפרים את הזכרון של האדם, על ידי הצורך שלו לזכור דברים רבים , את הצעדים המתאימים לכל סוג של מוזיקה , את כיוון הרגליים, תיאום בין בני הזוג . כל אלו תורמים לשיפור הזכרון .
  4. בילוי זוגי – זוגות שהולכים לרקוד ריקודים סלוניים באופן קבוע , הם משפרים את הזוגיות שלהם על ידי שהם עושים משהו ביחד . האהוב על שניהם .

 מה מייחד את העסק שלנו מעסקים אחרים ?

 קאסה דאנס הוקמה בשנת 2008, על ידי המורים לריקודים סלוניים פולינה ליימן ואריאל גרובייס . הסטודיו נמצא בקרית ים ומאובזר בכל הציוד הנדרש לריקודים סלוניים כמו : מערכת סאונד ממוחשבת , מערכת תאורה משוכללת , ומערכת מחשב שניתן לצפות בה על הנעשה בסטודיו . הסטודיו מציע חוגים לריקודים סלוניים הן לילדים והן למבוגרים , ומתמקד בסגנון האירופי והסגנון הלטיני , הריקודים שנלמדים בסטודיו הם: וואלס וטנגו ועוד בריקוד האנגלי , וסמבה ורומבה בריקוד הלטיני .

צרו קשר : 04-8730280 כתובת תבור 15 , קרית ים

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אטרקציות לקבוצות
כל אחד שאי פעם ניסה לארגן ערב בילוי לחברים או בני משפחה נתקל בבעיה מוכרת, הקושי למצוא משהו שיתאים...
קרא עוד »
מאי 24, 2018
מה חשוב לדעת על מוצרי הדברה לבעלי חיים
מרבית האנשים המחזיקים בחיית מחמד יודעים כי מעבר לטיפול היום- יומי בה, כמו למשל מתן מזון, כדורים במידת...
קרא עוד »
אפר 17, 2016
5 יתרונות לחדר הקפאה וחדר קירור
מקפיא וחדר קירור הם מכשירים חיוניים לאחסון מוצרים מתכלים. הם מגיעים בגדלים וסוגים שונים, אך כולם...
קרא עוד »
מאי 10, 2023