ציוד חזרה לבית הספר

ציוד חזרה לבית הספר

תחילת שנת הלימודים הינה תקופה מרגשת. עם זאת, מדובר בתקופה לחוצה למדיי, המחייבת אותנו להיערך אליה בהתאם. אחד מהדברים החשובים ביותר עליהם יש לתת את הדעת לפני פתיחת שנת הלימודים, הינו ציוד חזרה לבית הספר. הרי לפניכם מספר טיפים לרכישת ציוד חזרה לבית הספר.

אל תצאו לקנות בלי רשימה

בדיוק כפי שאנו מתכננים את הקניות שלנו בסופר, כך גם יש לתכנן את הקניות של ציוד חזרה לבית הספר. חשוב מאוד לעבור על המלאי בבית, לראות מה חסר ולארגן רשימת קניות מסודרת ככל הניתן, וזאת על מנת לוודא שלא שכחתם שום דבר ושלא יהיה כפל של ציוד בבית, שסתם יעמיס עלינו וייצור בלאגן.

ציוד אונליין ניתן גם לרכוש באתר artastore:

http://artastore.co.il/

כמובן שאין כמו מראה עיניים, וכולנו נהנים להיכנס לכל חנות באשר היא ו"לשטוף את העיניים" עם הסחורה המוצגת בה. מאידך, על מנת שלא נפספס שום דבר ושנבצע קניות באופן האפקטיבי ביותר, רצוי שלא להתפשר על הרשימה. מומלץ לחשוב ביחד עם התלמיד מה הוא בדיוק צריך, ולחלק אף את הקטגוריות הגדולות ביותר לפריטים בודדים. כך, למשל, אם ילדיכם זקוק לציוד כתיבה, רצוי לפרק את הקטגוריה הגדולה הזו לגורמים – עפרונות, עטים, טושים וכדומה.

אל תלכו לבד

קיימים הורים המעדיפים לבצע את הקניות של ציוד חזרה לבית הספר לבד. עם זאת, ללקיחת הילד איתכם למסע הקניות ישנה חשיבות רבה, שכן אז הוא יוכל לבחור באופן מדויק את הפריטים שעמם נוח לו לעבוד. כך, למשל, ישנם ילדים המתקשים לכתוב עם עטים דקים מדיי, מסוג 0.4 למשל. מאידך, קיימים ילדים אשר אינם יכולים לכתוב עם עטים "עבים" יותר. הדבר תקף גם לעפרונות, כאשר לכל תלמיד העדפות משלו (עפרון רגיל, או לחילופין עט עפרון וכדומה). גם הצבעים של הטושים והעטים משחקים חשיבות רבה, ולעיתים קרובות, תגלו על דברים שילדיכם זקוק להם לצורך פעילות תקינה בבית הספר, שלא חשבתם עליהם לפני או לא הכנסתם לרשימה.

פירמות שונות

את מרבית ציוד החזרה לבית הספר ניתן למצוא תחת פירמות או מותגים שונים, וכמו כן במחירים שונים לחלוטין. כך, למשל, חבילה של עטים מסוג מסוים עלולה להיות יקרה בהרבה ממותג או פירמה מתחרה. כאשר אין הבדל ממשי בין הפריטים, יש כמובן לבחור במוצר הזול יותר. חשוב להבין כי לעיתים, המותג דווקא משחק תפקיד חשוב, היות והפריטים תחתיו יוקרתיים ואיכותיים יותר (ומכאן שגם יחזיקו מעמד לזמן רב יותר). לכן, מומלץ לבצע מעין "סקר שוק" בטרם ביצוע הקניה.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של משחקי חשיבה
בעבר, אנשים אולי חשבו שמשחקי חשיבה הם רק בשביל הכיף ושאין להם שום שימוש אמיתי. עם זאת, יש כיום דרכים...
קרא עוד »
אפר 19, 2023
אולם חתונות בחיפה
כל מי שהתחתן אי פעם ידע על מה אנחנו מדברים... רשימה אינסופית של משימות ומטלות שנדמה כי לא יסתיימו...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
סננים לתמי 4 – מה טוב יותר?
מסנני בר מים של תמי 4 הם גם זולים וגם יעילים. יש להם קצב סינון גבוה והם מגיעים עם אחריות ארוכה. התמי 4...
קרא עוד »
יונ 15, 2023