למה צריך Segway?

סגווי

Segway הוא כלי תחבורה אישי שהפך נחלתם של אנשים רבים בשנים האחרונות. הסגווי ניתן לשליטה על ידי התאמה למשקל הגוף, ואפשר להתחיל לרכוב בו, מעל לגיל 16 תוך שהוא פועל ביעילות במגוון משטחים, מבנים ודרכים. אבל למה צריך Segway? כל הסיבות בהמשך.

עצמאות בשטח

אנשים רבים רוצים להרגיש עצמאיים בנהיגה, בין אם מדובר בנהיגת כביש או נהיגת שטח. Segway הוא כלי חוקי שניתן מעל לנהוג בו מעל גיל 16 ללא רישיון, וישנם מגוון רב של דגמי Segway המשמשים גם לרכיבת כביש וגם לרכיבת שטח, ולכן הוא אהוב גם על אנשים שטרם הוציאו רישיון נהיגה. דגמי  Segway המתאימים לרכיבת שטח, הם דגמים בעלי צמיגים מיוחדים העמידים בפני פנצ'רים והם ייעודיים לנסיעה בשטח.

יציאה לטיולים כיפיים

עוד אחד מהסיבות למה צריך Segway הוא היכולת לצאת לטיולים מדהימים, ה Segway שעימו ניתן לטייל בעיר וגם בשטח, משמש אנשים רבים ככלי תחבורה לטיולים גם בערים בגדולות והקטנות וגם בשטח. עם דגמי השטח ניתן לצאת לטיולים במהירות של 20 קמ"ש  בדיונות, בהרים, ובנתיבים שאינם סלולים, ועם דגמי הכבשים ניתן לצאת לטייל הצפון, בירושלים, ביפו העתיקה, חיפה ובשאר מקומות בין אם מדובר בטיול פרטי או טיול מאורגן.

מעולה לסידורים

Segway הוא כלי תחבורה מעולה לסידורים. עם הכלי ניתן לנסוע ברדיוס של 10 קילומטרים מהבית לכל סידור במהירות מעולה. ה Segway נטען על ידי סוללה ומתאים לנסיעה לעבודה, לחברים, לבילוי, לקניות ועוד.

מתאים גם לבעלי מוגבלויות

Segway הוא כלי תחבורה המתאים גם לבעלי מוגבלויות. כלי התחבורה מעולה למי שמתקשה בהליכה יומיומית וזאת משום שהוא לא מצריך מאמץ פיזי.  ה Segway מסייע לאנשים רבים לצאת יותר מהבית ולהגיע למקומות אליהם הם רוצים להגיע ביעילות ובפרקטיות. בנוסף Segway אינו דורש תחזוקה או תדלוק, ולכן הוא מעולה לבעלי מוגבלויות וכל שיש לעשות הוא לטעון את סוללות המכשיר.

למה צריך Segway יותר מאופנים חשמליים?

מלבד היתרונות שמנינו, רכישת Segway מעולה כתחליף או במקום רכישת אופניים חשמליים. בבדיקה נמצא כי Segway זול יותר מאופניים חשמליים, הוא מתאים לנסיעת שטח – מה שאופניים חשמליים לא מאפשרים, ניתן עם ה Segway לעלות על מדרכות ולנסוע גם על כבישים בזמן שאופניים חשמליות לא רשאיות לנסוע על מדרכות, והוא קל יותר לאחסון.

אמינות

Segway נחשב כלי קל לתחזוקה אמין וחזק. את ה Segway לא צריך לתחזק בצורה משמעותית, והוא בנוי מאלמנטים איכותיים שהופכים אותו עמיד וחזק לנסיעה בתנאי כביש ושטח. עם ה Segway שאינו מזהם את הסביבה, אנחנו יכולים לשמור על כושר ויציבה נכונה, להגיע בקלות ממקום למקום וליהנות משלל אפשרויות של טיולים ואיכות חיים טובה יותר.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 רעיונות מקוריים לצילומי משפחה יצירתיים
רובינו מסכימים כי המשפחה היא הנכס החשוב ביותר שיש לנו בחיים. בדיוק בשל כך אנו נעשה הכל כדי לדאוג...
קרא עוד »
נוב 03, 2020
צמחיה מלאכותית איכותית
אין שום ספק כי כל אחד היה רוצה לחזור לבית מעוצב או לחילופין, להיכנס למשרד שהושקעה לא מעט מחשבה בעיצוב...
קרא עוד »
פבר 11, 2021
מכוניות משומשות זה הדבר הבא
אחת מהרכישות שיכולות להיות מרגשות בכל פעם מחדש זו רכישה של רכב חדש, כי מה מהנה יותר מאשר להוריד את...
קרא עוד »
מרץ 15, 2016