ניתוח אף ללא ניתוח – תוצאה מושלמת ללא סבל

הפסקת הריון יזומה

אם עד היום רוב האנשים שהחליטו שהם מעוניינים בשיפוץ האף שלהם, עברו ניתוח אף ובמרוצת השנים ניתוח מסוג זה הפך להיות אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, כיום יש אפשרות לעבור טיפול לא ניתוחי ולזכות בתוצאות נפלאות וזאת כתחליף לאותו ניתוח אף סטנדרטי עליו רוב האנשים שמעו.

ניתוח אף ללא ניתוח הוא הפתרון המושלם אם הינכם מתעדים להשתתף באירוע כזה או אחר, וצריכים פתרון אסתטי יחסית מהר וקל. גם בלי קשר לזה – מדובר ב"ניתוח" מאד מוצלח עם סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד, כאשר מבוצע עם הידיים הנכונות.

בדומה לטיפולי בוטוקס, מדובר בשיטה יחסית חדשנית ומאד מתקדמת בעולם הרפואה האסתטית של הפנים.

ניתוח אף קלאסי

ניתוח אף כפי שרוב האנשים מכירים אותו הוא ניתוח פלסטי אותו מבצעים תחת הרדמה כללית ובמקרים חריגים גם בהרדמה מקומית. הגיל המינימאלי בו מותר לעבור את הניתוח הוא 16 וזאת משום שעד אותו גיל האף בדרך כלל לא מגיע לשלבים האחרונים של התפתחותו. באתר של ד"ר דייויד צבר, הוא מסביר את כל התורה לגבי ניתוח אף ללא ניתוח ומה זה בדיוק אומר.

רוב ניתוחי האף מערבים חתכים שנעשים בתוף האף, כריתה של הסחוסים באף, שבירת עצמות ושיוף הבליטה. יש גם מצבים בהם מתבצעים ניתוחי אף פתוחים. חשוב לקחת בחשבון שבדיוק כמו כל ניתוח גם כאן יש סיכונים, פרוצדורות מקדימות לניתוח ותופעות לוואי שיכולות להתרחש לאחר הניתוח. חלק מהסיבוכים הקשורים אל ניתוח פלסטי באף הם דימומים מהאף, נפיחות של אזור הפנים, שינוי כולל במראה האסתטי של הפנים, שינוי שנגרם על ידי הניתוח ולא נכלל בחשבון, שינוי בטון הדיבור, זיהום ועוד.

תיקוני אף

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחליטים לעבור טיפולי ניתוחי אף אסתטיים שמניבים תוצאות מוצלחות ביותר, לעיתים אף יותר מאלו המתקבלות כתוצאה מניתוח אף פלסטי. טיפול תיקון אף ללא ניתוח הינו טיפול חדשני ומהפכני. טיפול זה אושר על ידי ה- FDA האמריקאי ומבטיח תוצאות טבעיות, מיידיות, ללא הצורך בהרדמה מלאה וללא הצורך בזמן החלמה. נכון להיום יש אפשרות לפנות אל מומחה בעל ניסיון בתיקוני אף ללא ניתוח על מנת שיתקן את הפגמים בהם אתם מעוניינים, אם מדובר על פגם מולד ואם על פגמים שנגרמו על ידי תאונת דרכים או כל חבלה אחרת, ניתוח כושל וכל סיבה אחרת. מלבד תיקון הפגמים באף ניתן גם לשפר את המראה שלו  ולכן רוב המומחים בתחום זה מתייחסים אליו כפיסול אף ללא התערבות כירורגית.

מה ההבדל?

תיקון ועיצוב מראה האף נעשה על ידי מומחים בעלי ניסיון בתחום הרפואה האסתטית. החומרים בהם משתמשים במהלך יישום הטכניקות החדשות לתיקון האף ועיצובו הם בוטוקס וראדייס. הטיפולים נעשים במרפאה, התהליך קצר והחומרים בהם המומחה משתמש הם חומרים בטוחים. כאן אין צורך בהרדמה (יש אפשרות לאלחוש אם מעוניינים), אין צורך באשפוז, לא צריך להירתע מתופעות לוואי שעלולות להיות לאחר הניתוח ומסיכונים שונים במהלך הניתוח וכמובן אין שום צורך בתקופת החלמה ארוכה. לאחר הטיפול המטופל יכול לחזור לשגרה המלאה.

לסיכום, נכון להיום יש אפשרות לעבור ניתוח אף לא שגרתי שמעניק את אותה תוצאה נפלאה של ניתוח פלסטי. בהתאם, קיימת נהירה גדולה לסוג זה של טיפול וזאת משום שהמטופל אינו צריך לסבול  מכאבים שלאחר הניתוח, סיכונים במהלך הניתוח, נפיחויות, תופעות לוואי ותקופת החלמה ארוכה. בנוסף, החומר המוזרק נספג בהדרגה וניעלם אט אט מהגוף דבר שמאפשר לכל אחד להחליט האם הוא מעוניין לחזור על התהליך מדי תקופה או שמא הוא מעדיף ניתוח אף פלסטי.

לחצו על קישור למידע גם על מתיחת פנים בחוטים.

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורים לפסנתר
מורה לפסנתר הוא מורה למוזיקה המלמד לנגן בפסנתר. המונח משמש גם עבור מכשירים אחרים. היסטוריה קצרה של...
קרא עוד »
ספט 07, 2022
הפקת שידורים חיים – איך עושים את זה נכון
אין ספק הפקה של שידור חי היא אחד הדברים הכי מורכבים שיש, בוודאי בעולם הטלוויזיה או האינטרנט. כל מי שאי...
קרא עוד »
נוב 21, 2021
עם טריא אפשר להשקיע גם בקטן
כל אחד מכם שרוצה להתחיל להשקיע את הכסף שלכם בצורה חכמה יכול לעשות זאת עם טריא, גם מבלי שיהיה לו הון רב....
קרא עוד »
אפר 13, 2021