הכול על קניית רכב משומש

רכב משומש

לקנות מכונית חדשה זו משימה לא קטנה, כי לפני הכול זו הוצאה כלכלית גדולה. אומנם זה נכון שההוצאה הכי גדולה בחיים של רוב האנשים זו רכישת הדירה או הנכס, אך מייד במקום השני נמצאת רכישת המכונית. לכן אפשר להבין את ההתלבטות שלכם לגבי קניית הרכב החדש, כי לא בכל שלב של החיים אנחנו יכולים להתחייב למשימה זאת, אפילו אם אנחנו בוחרים באופציה של ליסינג או כל דרך מימון אחרת. לכן כדאי לקחת בחשבון את האפשרות הנוספת, והיא: קניית רכב משומש. זה לא משנה אם המכונית שאתם רוצים לבדוק היום היא טויוטה קורולה יד שניה או שאתם מעוניינים לבחון אופציות אחרות, כי בכל מקרה רכישת רכב משומש זולה יותר.

איך יודעים שכדאי לקנות את הרכב?

כל מי שכבר קנה בעבר טויוטה קורולה יד שניה או דגמים משומשים של פג'ו, מרצדס או כל חברה אחרת, יודע לומר שהקושי האמיתי הוא לזהות האם הרכב שמוכרים לכם תקין או לא. איך באמת יכול לעשות זאת אדם שלא מגיע מהתחום הזה ושאין לו בכלל ידע במכוניות ובמכאניקה? ראשית, כדאי לזכור שתמיד אתם יכולים, וצריכים, לקחת את הרכב למוסך כדי שיבדקו אותו לפני החתימה על העסקה, ושנית, כדאי גם לבדוק ממי אתם קונים את המכונית. היום יש אפשרות לא רק לקנות מאדם פרטי שהחליט למכור את המכונית שלו אלא גם מסוכנות רכב שעוסקת בתחום, ולא חסרות סוכנויות כאלה.

האם החיסכון ברכישה משמעותי?

בדרך כלל תשלמו הרבה פחות על רכב משומש. עם זאת, במידה ואתם קונים רכב משומש שאינו מספיק תקין אתם עלולים למצוא את עצמכם השכם והערב במוסך, דבר שכמובן יצמצם את החיסכון בקנייה. לכן חשוב כל כך לבדוק מה בדיוק אתם קונים כי מגיע לכם לצאת מרוצים.

 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההיסטוריה של טויס אר אס – חנות המשחקים של כולנו
לכל אחד מאיתנו, בכל גיל, בכל תקופה, יש חנות, מוצר, שזכורים לנו מהילדות ומבחינתנו, כשאנחנו חושבים עליהם,...
קרא עוד »
אוק 23, 2018
5 אתרים מומלצים לחרדים
בעידן בו רוב הציבור הישראלי מבלה את מרבית זמני השהייה שלו באתרים כמו פייסבוק, YNET או סוכנויות ידיעות...
קרא עוד »
אוק 04, 2019
ניקוי חלונות בגובה לכניסת אוויר נקי ואווירה נעימה
ניקוי חלונות בגובה היא פעולה אשר מתבצעת על מנת לאפשר מקסימום איכות חיים, תוך שניקוי חלונות מסוג זה...
קרא עוד »
יול 05, 2018