בגדי גברים אופנתיים באינטרנט

יגואר און

אם עד לפני מספר עשורים, מ"גבר" לא היה מצופה להיות לבוש בצורה אופנתית ומוקפדת, וסמלי הגבריות היו בוקרים (כאריק לוסון, בפרסומת המיתולוגית של סיגריות מרלבורו) או פועלים מיוזעים, העשורים האחרונים הביאו איתם רוח חדשה ומרעננת, הגורסת כי הגבר ה"אמיתי" הוא זה המקפיד על לבושו האופנתי ועל הטיפוח שלו. בהתאם למגמת המטרוסקסואל (מונח אשר טבע העיתונאי מרק סימפסון בעיתון "אינדיפנדנט" ב-1994 וצבר תאוצה לאחר שהכדורגלן דיוויד בקהאם אימץ אותו לעצמו), הגבר המודרני מקפיד לא פחות מבת זוגו ללבוש בגדי גברים אופנתיים, להשתמש בתכשירי טיפוח ולהשאר מעודכן בכל החידושים האופנתיים האחרונים.

המהפכה התעשייתית חילצה את הגבר המודרני מהסרבל המיוזע

אם נחשוב על כך, רק הגיוני שהמהפכה התעשייתית העלימה חלק הגדול מהמקצועות שחייבו את העוסקים בהם ללבוש בגדי עבודה מיוזעים, ואת מקום העוסקים בהם כבשו מכונות (פסי יצור, עבודות כפיים שונות). לכן, סרבלי העבודה הייעודיים הוחלפו בבגדי גברים אופנתיים ונוחים, המלווים את הגבר המקפיד על לבושו לאורך כל שעות היום.

מטמורפוזה זו אילצה את בגדי הגברים לא רק להפוך לאופנתיים יותר, אלא אף אילצה את המעצבים לחשוב על נוחות הלובשים אותם. אחרי הכל, מי ירצה לבלות יום עבודה שלם בחליפה ועניבה, כאשר הן מציקות לו ומסיטות את מחשבותיו מהעבודה אותה הוא אמור לבצע? מה הטעם באופנתיות-יתר כאשר היא איננה נוחה? מי ירצה לשוב וללבוש בגד כזה שוב, למחרת היום?

מחליפים את השיטוט הרגלי בגלישה

מכירים את הסיוט של להגרר בחנות אחר חנות בקניון ולחפש את החולצה שחלמת עליה? לא עוד. קניית בגדי גברים אופנתיים בחנויות מקוונות באה צעד נוסף לקראת הגבר המודרני: היא מאפשרת לו לרכוש בגדים אופנתיים לכל שעות היממה, ללא צורך לעזוב את הנוחות הביתית. תוך כדי ישיבה בכורסא בסלון, בזמן ההפסקה בצפיה במשחק כדורגל (או כדורסל) מותח, לבד, עם החבר'ה או עם בת הזוג. החנויות המקוונות מציעות מבחר ענק של בגדים, בשילובים שונים, בצבעים מגוונים ובסגנונות רבים, כך שהגבר המקפיד על לבושו יוכל להגיע אליהן גם כאשר הוא יושב על הספה בסלון במכנסיים קצרים ובגופיה.

בגדי גברים אופנתיים – פתרון קל לא לגברים בלבד

גם לך, בת זוגו של הגבר האופנתי אך סרבן-הקניות הכרוני, מציעות החנויות המקוונות פתרון יעיל: במקום להתווכח ולסבול בכל דקה במהלך השופינג בקניון (כן, כולנו מכירות את הסיטואציה), מספר הקלקות זריזות והבגדים שתזמיני עבורו באתר הקניות המקוון יגיעו ישירות הביתה, במידה המתאימה, בצבעים הנכונים וללא כל מאמץ נוסף מצידך. קל, נוח, זמין ואופנתי, ואף אחד לא צריך לדעת שלא בחרת את הבגדים אחד-אחד בחנות אמיתית. את המפגש עם החנויות בקניון תוכלי לשמור לווינדוז-שופינג כיפי או לקפה עם חברות כשנוח לך ולא כאשר את צריכה לקנות לבן זוגך בגדי גברים אופנתיים.

 

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיוע בעבודות אקדמיות
סיוע בעבודות אקדמיות בתחום הכתיבה האקדמית הופך נפוץ יותר ויותר. קיימות חברות שיכולות לשמש לדברים...
קרא עוד »
ספט 21, 2022
פלטות דיג׳יי – תלמדו לעשות בהן שימוש
רוצים ללמוד הכול על פלטות דיג׳יי ולהבין איך ליצור מוזיקה איכותית? אתם יכולים לעשות את זה באמצעות קורס...
קרא עוד »
ספט 28, 2021
גרניק
מכונות שטיפה בלחץ מים הן אחד ממכשירי החשמל הביתיים הנפוצים ביותר. הם משמשים לניקוי המים ממקלחת או...
קרא עוד »
יונ 17, 2022