קייטרינג לאירועי חברה

קייטרינג

בשנים האחרונות התחרותיות בקרב עסקי הקייטרינג גדולה מאי פעם. דבר זה מוביל ל"מלחמה" בעיקר כאשר מדובר על חברות המציעות שירות 'קייטרינג לחברות', המעוניינות להוסיף לקוחות עסקיים למאגר הלקוחות הקבועים שלהם.

מדוע דווקא קייטרינג לחברות?

יש לקחת בחשבון כי לקוחות עסקיים מסוג חברות גדולות עורכות מדי שנה קלנדרית מיני אירועים שונים המצריכים שירותי קייטרינג ולכן ככל שחברות הקייטרינג יצליחו לגייס יותר לקוחות עסקיים גדולים, כך הן יבטיחו לעצמן הכנסה קבועה מכל לקוח לאורך כל השנה. עד כאן הבאנו לפניכם את הסיבה שעסקי קייטרינג מעוניינים בלקוחות עסקיים. אך יש צד שני למטבע וגם ללקוחות העסקיים יש אינטרס לשכור שירות קייטרינג לחברות. היתרונות כאן בדרך כלל באים לידי ביטוי במחיר האטרקטיבי של הקייטרינג, בהיכרות של הקייטרינג עם החברה ועם הצרכים שלה, בהיכרות של הלקוח עם כל התפריטים, תהליכי העבודה של החברה וכמובן הידיעה כי מדובר בחברה אשר מגיעה בזמן עם מגוון מזונות טריים לכל אירוע.

ניסיון חובה- אל תתפשרו

אם החלטתם כי אתם מעוניינים בחברה אחת אשר תספק לכם את שירותי הקייטרינג לאורך כל השנה, חשוב מאוד שתוודאו כי החברה עונה על כל הפרמטרים החשובים ביותר אשר יבטיחו לכם כי המזונות אשר יוגשו באירועים השונים של החברה יהיו בהתאם לאיכות ובהתאמה מלאה לסוג האירוע אותו החברה עורכת:

  • חברה חוקית- תמיד יש לוודא כי אתם בוחרים בחברה הפועלת לפי חוק ויכולה להראות לכם את רישיונות העסק. בנוסף, יש לוודא כי החברה ואתם חותמים חוזה וכי היא מספקת לכם חשבוניות וקבלות בעבור כל סכום כסף ששילמתם בעבור שירותי קייטרינג לחברות.
  • ניסיון- חשוב לדעת כי ניסיון הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת חברה. חובה לבחור בעסק בעל ניסיון רב בשירותי קייטרינג  לסוגי אירועים דומים לאירועים אותם עורכת החברה שלכם. בנוסף, חשוב לוודא כי מודבר באותו סדר גודל של מוזמנים.
  • היצע- וודאו כי הקייטרינג בו אתם בוחרים מציע היצע גדול של תפריטים וסוגי מזונות.
  • מיקום- יש לוודא כי מדובר בחברה הממוקמת בקרבת החברה שלכם.

אופציה אחרת – טובה לא פחות, היא לפנות אל חברה המפיקה אירועים, כמו חברת Bebke למשל – שתדאג לקייטרינג וכל המסביב.

בהצלחה!

אירועים כללי לימודים וקריירה מוצרים לבית ולמשרד משפחה וזוגיות פנאי ונופש צרכנות שירותים לעסקים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ספירולינה מחיר – זול יותר בתקופה האחרונה
חלק זה מוקדש לנושא הספירולינה. החלק הראשון יסביר את סוגי הספירולינה השונים, יתרונותיה וכיצד ניתן...
קרא עוד »
דצמ 15, 2022
הפלגות נופש – דווקא בתקופת החופש הגדול
החופש הגדול בפתח ולא מעט אנשים מתחילים לחשוב על חופשה משפחתית. בעוד שמרבית האנשים יבחרו בחופשה...
קרא עוד »
יונ 26, 2019
מוקד טלפוני או צ'ט: מה מעדיפים הצרכנים?
עולם האינטרנט פתח לנו לא מעט אפשרויות לחסוך בהוצאות העסק, בין היתר, הוא מאפשר לנו להחליף את...
קרא עוד »
פבר 12, 2020